Izvor: Blic, 09.Avg.2023, 11:14

Čačak se oprašta od mlade umetnice: Sutra sahrana akademske slikarke Lele Tomašević, koja je NAKON OPERACIJE PREMINULA u KC Kragujevac

Rodbina, prijatelji i svi Čačani koji su poznavali Lelu Tomašević, mladu umetnicu i akademsku slikarku, na večni počinak ispratiće je u četvrtak 10. avgusta u 15 sati na groblju u Donjoj Ježevici. Dan ranije, u sredu 9. avgusta u Velikoj sali Doma kulture u Čačku, biće održana komemoracija sa početkom u 12 sati.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Komemoracija danas u Domu kulture: Čačak se od Lele oprašta sutra

Izvor: B92, 09.Avg.2023

Rodbina, prijatelji i svi Čačani koji su poznavali mladu umetnicu, akademsku slikarku Lelu Tomašević, na večni počinak ispratiće je u četvrtak 10. avgusta u 15 sati na groblju u Donjoj Ježevici.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.