Verder u 96. minutu do pobede nad Ajtrahtom u Frankfurtu

Izvor: RTS, 01.Sep.2018, 19:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Verdera savladali su Ajtraht u Frankfurtu sa 2:1 (0:1) u meču drugog kola Bundeslige. Pobede zabeležili Volfsburg i Hofenhajm.
Ajtraht je u „džepu" imao vredan bod, ali je Verder uspeo da stigne d pobede golom u 96. minutu susreta. Domaćin je od 32. minuta igrao sa igračem manje jer je Viljms zaradio direktan crveni kartom.

Veder je poveo u 21. minutu. Strelac je bio japanski >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << internacionalac Osaka. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.
Domaćin je do izjednačenj astigao 54. minutu. Mijata Gaćinovića u kaznenom prostoru ruši golman Pavlenko, koji je tom prilikom povređen i morao je da napusti igru. Siguran sa bele tačke bio je Aler.
Gosti su do pobede došli u 96. minutu. Sjajnim šutem Rašica iz slobodnog udarca pogađa mrežu Ajtrahta i donosi pobedu svom timu.
Mijat Gaćinović je zamenjen u 68. minutu, Filip Kostić je odigrao ceo meč, a Luka Jović je presedeo na klupi. U ekipi Verdera Miloš Veljković je odigrao ceo meč.