Građani nastavili da dele lekcije (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Jul.2019, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

''Građani'' nastavili da dele lekcije (video)

Nova pobeda Gvardiolinog tima na aktuelnim pripremama.

U četvrtoj proveri na azijskoj turneji, ekipa Mančester sitija danas je savladala i ekipu japanske Jokohame, rezultatom 3:1.

Vođstvo ''Građanima'' doneo je Kevin de Brujne u 18. minutu, a pet minuta kasnije Jokohama je uzvratila pogotkom Enda.

Da Siti na poluvreme ode sa rezultatskom prednošću, potrudio se Rahim Sterling, a De Brujne >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je ovoga puta upisao asistenciju - 2:1.

U nastavku meča veliki broj izmena na obe strane, a konačnih 3:1 postavio je 20-godišnji Lukas Nmeka u nadoknadi vremena. On je u 75. minutu ušao umesto De Brujnea.

Podsetimo, Mančester siti je prethodno na pripremama savladao i Vest Hem sa 4:1 i honkonški Kiči sa 6:1, a poražen je sa 1:0 u duelu sa Vulverhemptonom.

Nova sezona za Mančester siti počinje već 4. avgusta, utakmicom ''Komjuniti Šilda'' protiv Liverpula.