Izvor: MozzartSport.com, 23.Jun.2015, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stadion: Letna (Prag)

Sudija: Tasos Sidiropulos (Grčka)

SRBIJA (4-2-3-1): Dmitrović – Petković, Spajić, Ćirković (od 80. Pantić), Petrović- Čaušić, Kovačević, Čavrić (od 59. Milunović), Đuričić, Jojić (od 66. Trujić) - Pešić.

DANSKA >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << (4-3-3): Busk - Šolc, Kristensen, Vestergard, Durmisi - Jonson, Tomsen, Hojbjerg (od 89. Norgard) - Poulsen, Fišer (od 66. Kristensen), Falk (od 85. Beh)

KRAJ MEČA - Srbija ispada sa turnira sa samo jednim osvojenim bodom, jednim datim i sedam primljenih golova. Jako loše.

90. MINUT - Tri minuta nadoknade

87. MINUT - Slobodan udarac izborio je Perrović na nekih 25 metara od gola protivnika. Kovačević preko živog zida

85. MINUT - Na terenu se praktično ne dogaša ništa vredno pomena. Sve je ovde jasno

81. MINUT - Ćirković izlazi iz igre zbog povrede

80. MINUT- Obe ekipe jedva čekaju da se meč završi. Danci opasni iz kontri. Poulsen ne uspeva da dovede Skandinavce do 3:0

78. MINUT - Ofsajd Poulsena

75. MINUT - Akcija Danaca kao na igrici. Potpuno su izigrali odbranu Srbije. Brani Dmitrović.

73. MINUT - Opao je ritam meča. Danci su zadovoljni rezultatom, naši nemoćni

69. MINUT - Slobodnjak za Dance sa leve strane. Bez opasnosti po gol

68. MINUT - Čavrić do Trujića, ali loš centaršut novog fudbalera Partizana, pravo golmanu u naručje

64. MINUT - Ušao je Poulsen u šesnaesterac, ali je izblokiran. Češka izjednačuje na 1:1, ali to više i nije toliko važno

62. MINUT - Nemanja Petrović dobija žuti karton

58. MINUT - Jojić sam ispred Buska, ali traljav pokušaj. Ponovo pokušava Jojić sa distance. Lopta ide preko gola

57. MINUT - Fišer je imao zicer, Dmitrović odbranio. Imali sm osreće

54. MINUT - Nemci vode sa 1:0 protiv Češke, što bi nam odgovaralo kada bi pobedili na svom meču protiv Danske. Petković ne pogaša okvir gola sa pet metara

51. MINUT - Centrira Jojić iz slobodnjaka. Ništa od svega

49. MINUT - Miriše na poraz, miriše na još jedno propuštanje Olimpijskih igara

47. MINUT - GOOOOOOOOOL! Fišer postiće gol! Jako loša reakcija Petkovića, Ćirkovića i Čavrića

46. MINUT - Počeo je drugi deo igre. Odmah je pokušao Tomson udarcem sa distance. Lopta odlazi preko gola

POLUVREME - Ponovo naši reprezentativci ne uspevaju da organizuju igru onako kako je potrebno da bi se ugrozio gol protivnika. Jalovi napadi, neprecizne lopte, nerazumevanje u završnici. Sa druge strane Danci su nas kaznili iz prve ozbiljne prilike i imaju utaban puta ka prolasku dalje. Nemci i Česi trenutno igraju 0:0, ali ako Orlići ne dođu do preokreta to nije toliko ni važno. Ne ide za sada. Neće pa neće.

45. MINUT- Tomsen je šutirao, lota odlazi u korner. jako lepa akcija pre toga. Imala je Srbija šasnu za kontru, ali se nisu snašli naši reprezemtativci. Tomsen ponovo šutira, bilo je opasno.

42. MINUT - Opasno je bilo!  Durmisi je pucao preko živog zida, lopta pogađa stativu!

41. MINUT- Prvi žuti karton na meču dobija Lazar Ćirković. Slobodan udarac za Dance

40. MINUT - Hojbjerg je prošao po desnoj strani, ali srećom po naše nije bilo Danaca u završnici napada

39. MINUT - Ušao je Pešić u kazneni prostor, poslao povratnu Jojiću, ali se posle sve iskomplikovalo i završilo bez šuta

37. MINUT - Gužva ispred šesnaesterca Danske, ali bez većih uzbuđenja

33. MINUT - Imao je Pešić situaciju 1:1 sa Vestergardom, ali nije prošao

31. MINUT - Đuričić u stopostotnoj šansi!!! Lopta prolazi tik pored stative! Bila je ovo najbolja šansa na utakmici za Srbiju. Nemci i Česi i dalje 0:0

30. MINUT - Sjajan šut Jojića, šut pod prečku, ali Buski brani! Bila je to dobra prilika

27. MINUT - Srbija preuzima terensku inicijativu posle primljenog gola. Napad preko leve strane ali Đuričić ne uspeva da uposli Pešića. Tokom ceog turnira deluje da su naši napadači odsečeni od igre, ne dobijaju dovoljno lopti

24. MINUT - Biće teško vratiti se u meč posle ovog ranog pogotka protivnika. Čuju se naši navijači, pružaju podršku našim mladim fudbalerima. Ali, oni ne pokazuju ono što se od njih očekuje