Šok u Milenijumu: Hemofarm izgubio dobijeno!

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Okt.2010, 19:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HEMOFARM - ALBA 78:73 (21:23, 16:17, 18:13, 23:20)
VRŠAC - Dvorana: Milenijum. Gledalaca: 3000. Sudije: Hristodulu (Grčka), Perea (Španija), Obradović (BiH).
Hemofarm: Pavković, Božović, Abdul-Hamid, Krstović, Šutalo, Mačvan, Savović, Borisov, Knežević, Petrović, Džordan, Maraš, Anđušić. Trener: Željko Lukajić
Alba: Šulce, Nej, Saibu, Priz, Dženkins, Femerling, Marinović, Alen, Sajfert, Dragićević, MekElroj, Štajger, Ibdihi, Tejlor. Trener: Luka Pavićević
Hemofarm je uspeo da izgubi dobijeno! Imali su sve Vrščani u svojim rukama. Na 28 sekundi do kraja Mačvan je imao dva bacanja pri prednosti domaćih 78:70. Promašio ja oba, a Dženkins je dve sekunde pre kraja pogodio trojku za veliko slavlje gostiju (prvi meč 73:67 za Albu).
Tok meča:

Prvi meč u Berlinu, Alba je rešila u svoju korist 73:67 i tako stekla minimalnu zalihu pred gostovanje u Banatu. Bolji iz ovog dvomeča u poslednjem kolu kvalifikacija igra sa belgijskim prvakom Šarlroa, koji je u dva meča bio bolji od UNIKS-a !!! (prvi meč: 75:69 za Belgijance, revanš 75:71 za UNIKS)
1.četvrtina: Potpuno izjednačen prvi period meča. Dominirali su na jednoj strani Mačvan, a drugoj Dragićević. Imali su Berlinci posle 10 minuta prednost 2 poena, ali videlo se da Vrščani mogu do dobrog rezultata ako podignu igru na viši nivo .
2.četvrtina: Odlično Hemofarm počinje ovaj deo igre, serijom 5-0, dolazi do plus tri. To...
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.