Izvor: Blic, 04.Mar.2015, 10:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seksi Dejana postala zvezda u Grčkoj
Dan nakon gostovanja u tok šou programu televizije "Antena" u Atini, srpska menekenka Dejana Živković za "Blic" prepričava utiske i otkriva detalje iz svoje biografije na koje je ponosna. Kaže da jedva čeka emitovanje emisije sledećeg ponedeljka.
Manekenka i voditeljka B92 Dejana Živković od prekjuče boravi u Grčkoj na poziv
producenta najpopularnijeg grčkog tv šou programa "Ola bip". Zgodna Srpkinja kaže za "Blic"da se nije iznenadila kad je stigao poziv >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << iz inostranstva. Ona otkriva i ono što šira javnost nije znala o njoj, a to je da odlično govori grčki jezik.
- Pozvali su me u emisiju da budem specijalni gost iz Srbije. Laskalo mi je, ali nisam bila previse iznenađena jer sam zivela u Grčkoj gde sam i završila osnovnu skolu, a oni su itekako upoznati sa mojim portfoliom profesionalnog modela - ispričala je Dejana.
Bivša devojka fudbalera Vladimira Stojkovića i rukometaša Vladimira Mandića kaže da joj izuzetno prija kad je u centru pažnje, i da se tokom gostovanja na televiziji u Atini osećala kao prava zvezda.
- S obzirom na to da i sama radim na televiziji, osećala sam se veoma udobno i prijatno pred kamerama i nisam imala tremu, iako je to najpopularniji šou program u Grčkoj, sa ogromnom gledanošću u kojem gostuju najveće zvezde - rekla je Dejana za "Blic".
Ova poznata Beograđanka kaže da su voditelji i ona imali mnoštvo tema za razgovor, od karijere u Srbiji do internacionalnih uspeha.
- Pričala sam o tome otkud znam grčki, kao i o svom nekadasnjem životu u Solunu. Zanimalo ih je moje učešće u "Prvom srpskom top modelu", moji manekenski angažmani, internacionalne naslovne strane, kao i iskustvo koje imam posle mnogo snimljenih muzičkih spotova. Ispričala sam im o radu na televiziji i otkrila neke od planova - kaže Dejana.
Osim na grčkom jeziku Dejana je konverzaciju u šou programu vodila i na engleskom, a zaključuje da bi opet rado prihvatila poziv od iste ekipe.
- Fenomenalno sam se zabavljala. Emitovanje emisije je sledećeg ponedeljka i jedva čekam da je vidim - rekla je ona.

















