SAJAM NA KOM SVI UŽIVAJU!

Izvor: Kurir, 28.Nov.2010, 08:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAJAM NA KOM SVI UŽIVAJU!

Peti međunarodni sajam etno hrane i pića otvoren na Beogradskom sajmu, više od 200 izlagača ponudilo razne đakonije, u gostima su nam Grci i Bugari

Pršuta, pečenica, slanina, čvarci, proja, pogače, pite, ajvar, najbolje domaće rakije i vina, džemovi, slatko, kolači, razne vrste sireva i kajmaka izloženi su na Beogradskom sajmu, pa ko voli, nek izvoli.

Ovogodišnji sajam etno hrane i pića, na kojem učestvuje više od 200 izlagača, trajaće do 30. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << novembra. Na manifestaciji pod sloganom „Utemeljenje robne marke etno-proizvoda" predstavljeni su specijaliteti koji se prave po tradicionalnim receptima.

Na sajmu učestvuju proizvođači iz 20 regiona Srbije, a prisutni su i gosti iz Grčke i Bugarske.

Organizatori su i ove godine za posetioce pripremili besplatnu zakusku, koja je ponovo iščezla za tren oka.

- Ljudi, ovo je samo zakuska! To je samo da probate - pokušavala je domaćica koja je servirala hranu da spase što se spasti može od izgladnelih građana. Ali, nije pomoglo. Narod je čistio sve pred sobom, pa je hrana u rekordnom roku nestala.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.