Izvor: Deutsche Welle, 07.Dec.2010, 11:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Povratak dojče marke?
Nemačka marka, u Srbiji ranije češće nazivana „dojče markom“, mogla bi da ponovo bude uvedena. Ali neće. Naime, iako se vode debate o napuštanju evra zbog slučajeva Grčke i Irske, jasno je da bi marka bila prejaka.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




