Izvor: Beta, 26.Mar.2011, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan pobedio AEK u prvom meču četvrtfinala

BEOGRAD, 26. marta 2011. (Beta) - Rukometaši Partizana pobedili su u subotu u Beogradu grčki AEK sa 28:22 (13:10), u prvoj utakmici četvrtfinala Čelendž kupa.

Meč je odigran pred punim tribinama sportskog centra "Voždovac" na Banjici, a najefiksniji u pobedničkom timu bio je Aleksandar Pilipović sa šest golova. U grčkoj ekipi Miljan Manić i Kristof Pakaukas postigli su po sedam pogodaka.

Revanš meč igraće se 2. aprila u Atini.

Nastavak na Beta...

Rukometaši Partizana pobedili AEK u prvom meču četvrtfinala

Izvor: Blic, 26.Mar.2011

Rukometaši Partizana pobedili su u subotu u Beogradu grčki AEK sa 28:22 (13:10), u prvoj utakmici četvrtfinala Čelendž kupa...Meč je odigran pred punim tribinama sportskog centra "Voždovac" na Banjici, a najefiksniji u pobedničkom timu bio je Aleksandar Pilipović sa šest golova...U grčkoj...

Nastavak na Blic...

Partizan na plus šest, navijači PAOK-a uz crno-bele

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Mar.2011

Partizan – AEK 28:22 (13:10). Dvorana: SC Voždovac. Gledalaca. 2000. Sudije: Alijev i  Agakišijev (Azerbejdžan). Sedmerci: Partizan 4 (4), AEK 3 (2). Isključenja: Partizan 10, AEK 8 minuta. Crveni karton: Teo Magalo Ikonomu (AEK) u 55. minutu.. PARTIZAN: Butulija 2, B. Radanović 5, Dimitrijević...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.