Pantelić ponovo strelac

Izvor: RTS, 28.Jan.2012, 23:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pantelić ponovo strelac

Marko Pantelić postigao novi pogodak u dresu Olimpijakosa, ovoga puta u prvenstvenom duelu protiv Ergotelisa. Reprezentativcu Srbije to je 13. gol u ovoj sezoni u crveno-belom dresu pirejskog kluba.

Srpski fudbaler Marko Pantelić ponovo je bio strelac za Olimpijakos, koji je večeras pobedio Ergotelis sa 3:0 (1:0) u utakmici 19. kola prvenstva Grčke.

Pantelić je protivničku mrežu zatresao u 58. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na 2:0 povisio je Olaf Melberg, a konačan rezultat postavio je Fetfacidis u poslednjem minutu meča.

Srpski internacionalac je u dosadašnjem toku sezone postigao 13 pogodaka za Olimpijakos, a nedavno je u četvrtfinalu nacionalnog kupa bio dvostruki strelac. Klub iz Pireja je tada sa 4:0 savladao Panionios.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.