Izvor: Telegraf.rs, 05.Jul.2016, 16:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PAOK doveo srpskog plejmejkera
Pre dve godine jedan od najboljih igrača ABA lige, Nenad Miljenović, posle samo godinu dana igranja u Španiji, odlazi u Grčku.
PAOK je potpisao ugovor sa plejmejkerom koji je nedavno okončao saradnju sa Seviljom, a njegov menadžer Miško Ražnatović je transfer potvrdio na Tviteru.
Nenad Miljenovic, 93 pg, signed contract with Greek club, PAOK! #BeoBasket
— Misko4Raznatovic (@MiskoRaznatovic) July 5, 2016
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Twiter
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










