Izvor: Vesti-online.com, 29.Maj.2015, 16:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Olimpijakos sprema brazilsku "bombu"!
Grčki šampion Olimpijakos spreman je da ponovo šokira fudbalski svet bombastičnim transferom. Posle Rivalda, Đovanija, Havijera Saviole, Olofa Melberga, Lusijana Galetija, Raula Brava i ostalih poznatih imena, dres kluba iz Pireja mogao bi da obuče Robinjo.
Brazilski virtouz je meta agilnog predsednika Evangelosa Marinakisa, a da li će do saradnje >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da dođe zavisi samo od finansijskih uslova. Inače, Robinjo je spreman da se vrati u Evropu.
- Srećan sam što je grčki klub spreman da me dovede. Razgovaraćemo. Videćemo šta će od svega da bude. Grčka je lepa zemlja za igranje i život - poručio je Robinjo, trenutno član Santosa na pozajmici iz Milana.
Robinjo je u Evropi igrao za Real Madrid, Mančester Siti i Milan.
Nastavak na Vesti-online.com...











