Kiki radi za grčke zvezde

Izvor: Blic, 11.Apr.2009, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kiki radi za grčke zvezde

Kiki Lesandrić je neprekidno aktivan i kao kompozitor i kao izvođač. Prošle godine pojavio se njegov solo album „Mesec na vratima”, koji je jedan od najprodavanijih pop albuma u poslednje vreme, u Hrvatskoj i Sloveniji veoma dobro je prošla duetska numera koju je otpevao sa Tonijem Cetinskim, ovih dana očekuju ga koncerti u Sloveniji i BiH, a istovremeno vredno radi nove pesme za grčke izvođače.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
- Krajem aprila imaću koncert sa bendom u Sloveniji, a potom osmog maja u Sarajevu. Tamo sam imao veoma dobru promociju i album se na tamošnjem tržištu odlično prodaje. Ovog leta ću se truditi da što više koncerata odsviram s osmočlanim bendom u celom regionu. Na jesen planiram veliki koncert u Beogradu - priča Kiki, i dodaje:

- Istovremeno radim nove pesme za najpopularnijeg grčkog pop pevača Hadžijanisa. Neke moje pesme on je već snimio, a album bi trebalo da mu se pojavi tek na proleće iduće godine. Ovih dana putujem nakratko u Atinu da odnesem nove pesme koje sam uradio za sve popularniji bend „Onirama”. Oni sviraju tvrđi rok u fazonu Springstina, a izdavačka kuća mnogo očekuje od moje saradnje s „Oniramom”.

Kiki je ove godine vredno radio, te ga čeka i zasluženi odmor.

- Iskoristiću slobodno vreme da odem malo do Zakintosa da se malo odmorim i napunim baterije za radno leto.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.