Juniori u Mađarskoj za EP

Izvor: B92, 24.Okt.2009, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juniori u Mađarskoj za EP

Muška odbojkaška juniorska reprezentacija Srbije igraće u drugoj rundi kvalifikacija za EP u grupi D sa Belgijom, Češkom, Rumunijom, Mađarskom i Grčkom.

Kvalifikacije će biti održane u Mađarskoj od 6. do 11. aprila sledeće godine, a plasman na šampionat Evrope izboriće samo pobednik grupe, dok će drugoplasirani i trećeplasirani timovi igrati u trećoj rundi kvalifikacija.

Direktan plasman na Evropsko prvenstvo 2010. godine izborili su Belorusija (organizator), Francuska (šampion Evrope), Nemačka (vicešampion Evrope) i Rusija (bronzana sa EP 2008.).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.