Izvor: Deutsche Welle, 19.Feb.2013, 10:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedan gasovod preko Balkana?

Grčka, Albanija i Italija dale su zeleno svetlo za gasovod kroz Jadransko more, koji će omogućiti distribuciju gasa iz Kaspijskog mora. Trans-jadranski gasovod (TAP), trebalo bi da bude kraći i jeftiniji od Nabuka.

Nastavak na Deutsche Welle...



Povezane vesti

Još jedan gasovod preko Balkana?

Izvor: Deutsche Welle, 19.Feb.2013

Grčka, Albanija i Italija dale su zeleno svetlo za gasovod kroz Jadransko more, koji će omogućiti distribuciju gasa iz Kaspijskog mora. Taj gasovod, trebalo bi da bude kraći i jeftiniji od Nabuka.

Nastavak na Deutsche Welle...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.