Izvor: B92, 21.Feb.2011, 18:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Huligani nastavili sa divljanjem
Grčki huligani demolirali su prostorije nacionalnog fudbalskog saveza te zemlje, smeštenog u atinskom kvartu Marusi.
Neredi u Atini, prema saopštenju policije, nisu u vezi sa masovnim protestima zbog teške ekonomske situacije u zemlji niti su teroristički akt.
Smatra se da je u pitanju nastavak divljanja navijača nakon subotnjeg fudbalskog derbija između Olimpijakosa i Panatinaikosa.
U gradskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << derbiju "crveno-beli" su u burnom meču pobedili u Pireju ekipu Panatinaikosa sa 2:1, a navijači domaćeg tima su nakon završetka utakmice upali na teren sa željom da pretuku prvotimce "zelenih".
Atinski mediji prenose da su huligani u naletu na sedište Saveza polili prostorije benzinom, ali u sukobima sa pripadnicima organa reda niko nije povređen.








