EGIPATSKI AVION ZBOG BOMBE PRINUDNO U ATINI

Izvor: Kurir, 29.Jan.2011, 01:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EGIPATSKI AVION "ZBOG BOMBE" PRINUDNO U ATINI

ATINA - Egipatski putnički avion je prinudno sleteo u Atinu pošto je u njemu pronađena poruka o podmetnutoj bombi, saopštile su grčke vlasti.

Pilot je zatražio dozvolu za prinudno sletanje na atinski aerodrom pošto je u letelici

nađeno parče papira na kome je pisalo "bomba", navele su vlasti.

Svi putnici i članovi posade - njih 251 - bezbedno su evakuisani iz aviona koji je iz Londona leteo za Kairo, preneo je AP. Policija traga za eksplozivom u letelici.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.