Dva duba u osmini finala

Izvor: RTS, 08.Jul.2009, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dva duba u osmini finala

Reprezentativci Srbije u stonom tenisu Marko Jevtović i Žolt Pete plasirali su se u četvrtfinale u konkurenciji dublova na turniru Univerzijade pošto su u osmini finala savladali jermenski par Murat Asatrjan/Mesrob Gukasjan sa 3:1 u setovima (11:4, 10.12, 11:1, 11:4).

Jevtović i Pete će u četvrtfinalu igrati protiv ruskog para Burov/Lakejev.

Bez plasmana u četvrtfinale u konkurenciji ženskih dublova >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ostale su Anamarija Erdelji i Monika Molnar. One su u osmini finala izgubile od japanskog para Meumi Terui/Juri Jamanaši rezultatom 3:0 (11:3, 11:8, 11:5).

Preostala dva naša dubla nisu stigla do osmine finala. Bojana Miloševića i Žolta Sela eliminisali su Južnokorejci Čoi Von Suk i Li Don Jin rezultatom 3:0 (11:7, 11:9, 11:6).

Poraz u šesnaestini finala doživele su i Ema Racko i Eva Tapai, One su izgubile od južnokorejskog para Kim So Ri - Seo Hju Jong sa 3:0 (11:6, 11:9, 11:6).

U pojedinačnoj konkurenciji neuspeh je doživeo Jevtović, koji je u šesnaestini finala izgubio od Ukrajinca Oleksandra Diđuka sa 4:2 (4:11, 11:9, 12:10, 9:11, 11:9, 11:7).
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.