Cicipas izbacio Zvereva

Izvor: B92, 02.Nov.2023, 17:41

Cicipas izbacio Zvereva

Grčki teniser Stefanos Cicipas savladao je Aleksandera Zvereva iz Nemačke i plasirao se u četvrtfinale Masters turnira u Parizu.

Meč je trajao sat i 40 minuta, a završen je rezultatom 2:0, po setovima: 7:6, 6:4.

Cicipas je odmah napravio brejk i odmah poveo sa 3:0, ali je Zverev uspeo da se spase u "minut do 12" i da od 5:2 stigne do 5:5, a potom i do taj-brejka.

Ipak, tamo je Grk bio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mnogo sigurniji i sa četiri vezana poena je sa 7:2 poveo u setovima.

Drugi set je bio vrlo sličan, jer je Cicipas poveo u uvodnom gemu, samo je ovog puta do kraja sačuvao stečenu prednost brejka.

U osmom gemu je imao dve meč-lopte, Zverev ih je spasao, ali treću, a prvu na svoj servis, Cicipas je iskoristio i završio posao.

Cicipas će u borbi za polufinale igrati protiv Karena Hačanova, koji je ranije tokom dana bio bolji od Romana Safijulina.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Grčka,   Tenis

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Inat Novaka Đokovića FOTO

Izvor: B92, 02.Nov.2023

Francuska publika nije naučila jedno od osnovnih pravila tenisa – nemojte da naljutite Novaka Đokovića...Mnogo puta je u prošlosti srpski teniser pokazao da mu odgovara kada publika nije na njegovoj strani, da mu to daje vetar u leđa, a ništa drugačije nije bilo ni u meču protiv Talona Grikspora...Pri...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.