Bojan Perić sa devojkom u Grčkoj

Izvor: Blic, 09.Jul.2015, 22:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bojan Perić sa devojkom u Grčkoj

Glumac Bojan Perić odmara se s devojkom Anđelom u Grčkoj. Njih dvoje su se pohvalili na Instagramu da uživaju.

U skladu sa tamošnjom političkom situacijom, Bojan je pored fotografije napisao “ovo nikad neće biti oksi“, aludirajući na nedavno održani referendum.

U vezi su od prošle jeseni, a zajedno se pojavljuju na svim javnim dešavanjima. Po povratku Bojana očekuju obaveze oko novih uloga, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a Anđelu ispiti, budući da je studentkinja sociologije.

- Nismo se zaljubili na prvi, već na drugi pogled. U Anđeli sam pronašao sve što sam godinama tražio, a osvojio me je njen osmeh. Ona je pametna i prirodna, što je meni najbitnije jer o svemu možemo da pričamo - rekao je nedavno Bojan Perić o svojoj devojci.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.