Izvor: Press, 31.Maj.2013, 09:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Antonis Remos sutra u Sava centru

Njegova karijera počinje 1995. godine kada je kao anonimni mladić iz Soluna zapevao u Atini rame uz rame sa velikim grčkim zvezdama.

To je bilo dovoljno da mu kuća "Sony BMG Greece" ponudi ugovor i već sledeće godine objavio je album koji je prodat u milionskom tiražu.

Najveći uspeh ostvario je 2003. tokom koje je Remos, zajedno sa još pet umetnika, organizovao turneju po Grčkoj. Za 45 dana održali >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << su 45 koncerata.

U Grčkoj važi za jednog od najpoželjnijih muškaraca, a mnoge od njegovih pesama su autobiografske.

Sutrašnji koncert u Sava centru biće Remosov treći nastup u Beogradu, koji smatra divnim gradom gde ima mnogo prijatelja.

Sa Tijanom Dapčević snimio je duetsku pesmu "Zagrljaj" i mnoge njegove pesme obradili su srpski pevači.

Ulaznice koštaju 1.800, 2.000 i 2.200 dinara.
Izvor: Tanjug

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.