Izvor: Vesti-online.com, 10.Dec.2014, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ako to nekoga još zanima: Srbija pobedila Grke na Kritu

Golovima Radosava Petrovića u 60. i Nemanje Gudelja u drugom minutu sudijske nadoknade, Srbija je pobedila Grčku 2:0 u prijateljskom susretu u Hanji i tako malo sprala ljagu posle debakla protiv Danaca u kvalifikacijama za EP.

Reprezentativci obe selekcje samo su otaljavali posao i, čini se, jedva čekali da se utakmica završi. Opet je Srbija delovala bezopasno, nepovezano, sporo, bez ideje, a posao četi Radovana Ćurčića olakšali su očajni Grci, koji su, takođe, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << katstrofalno počeli kvalifikacije.

U prvom poluvremenu jedino vredno pomena bio je šut Zoran Tošića iz slobodnog udarca, koji je Glikas dobro odbranio. Prvi gol delo je Radosava Petrovića u 60. minutu, kada je odlično skočio i glavom zatresao mrežu posle centaršuta Zorana Tošića. Najlepši momenat utakmice dogodio se u drugom minutu sudijske nadokande kada je "bomba" Nemanje Gudelja završila u mreži Grka.

Sledi reprezentatvna pauza koja će dobro doći da se razbistri situacija u FSS oko novog selektora. Ko god sedne na klupu Srbije neće mu biti lako da razmrda razmažene srpske zvezdice.

90+2. minut - Bomba Nemanje Gudelja za 2:0.

60. minut - GOOOL - Vodi Srbija 1:0. Strelac Radosav Petrović. Odlično je centrira Zoran Tošić, a fudbaler Genčlerbirligija glavom zatresao mrežu Helena.

GRČKA: Glikos, Papadopulos, Torosidis, Vintra, Manolas, Hristodulopulos, Kone, Maniatis, Samaris, Mavrias, Atanasidis.

SRBIJA: Stojković, D. Tošić, Maksimović (od 89. S. Mitrović), Ivanović, Tomović, Petrović (od 82. Gudelj), Matić, Jojić (od 66. Đuričić), Z. Tošić (od 89. Rukavina), Marković (od 66 Lazović), Mitrović.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.