AEK DO DUPLE KRUNE: Kup pripao Atinjanima!

Izvor: HotSport.rs, 25.Maj.2023, 08:52

Utakmica visokog rizika opravdala očekivanja. Fubaleri Aeka i Paoka su juče od 19 časova i 30 minuta u Volosu odigrali susret finala Kupa Grčke, a tim iz Atine je slavio rezultatom 2:0 i tako obezbedili duplu krunu i to sa igračem manje. Formlani domaćini su poveli u 26. minutu golom Harolda Mukundija. Do kraja poluvremena Sastre ... Read more
The post AEK DO DUPLE KRUNE: Kup pripao Atinjanima! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.