Izvor: HotSport.rs, 24.Maj.2023, 20:26

PEHAR U RUKAMA TIMA SA CAREVE ĆUPRIJE: BASK bolji od Zemuna u velikom finalu Kupa! (FOTO)

Sjajna utakmica na Krovu! Ekipa FK BASK TEK osvajač je Kupa FSS na teritoriji FS Beograda za sezonu 2022/2023. Ekipa sa Careve ćuprije je večeras u utakmici odigranoj pred 500 gledalaca na stadionu Voždovca bila bolja od Zemuna rezultatom 2:1, a pobedu i trofej u zanimljivom meču doneo je Nikola Jovanović pogotkom u 89. minutu. ... Read more
The post PEHAR U RUKAMA TIMA SA CAREVE ĆUPRIJE: BASK bolji od Zemuna u velikom finalu Kupa! (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.