NAJSTRAŠNIJI do sada

Izvor: Mondo, 19.Feb.2018, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"NAJSTRAŠNIJI do sada"

Glavna glumica jednog od najočekivanijeg horora ove godine, otkrila na Instagramu da snimanje filma privode kraju.

Foto: YouTubesreenshot/cinematrailer

Džejmi Li Kertis je napisala na Instragramu kako teče snimanje filma, čiji su nastavci godinama ranije, mnogima uteravali strah u kosti.

"Završavamo snimanje u Hadonfildu", napisala je Kertisova koja tumači ulogu Lore Stroud i u ovom nastavku.

Džudi Grir i Endi Matičak igraju ćerku i unuku >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Lore Strod u navodno poslednjem nastavku filma o Noći veštica. Film je režirao Dejvid Gordon Grin, koji je potpisnik i scenarija uz Denija Mekbrajda i Džefa Fredlija.

Film će premijerno biti prikazan 19. oktobra.

Wrapping things up here in Haddonfield. Three generations of strong, striped, Strode women. These two @missjudygreer @andimatichak brought it ALL to their work on this terrifying revisit of @halloweenmovie #halloweenmovie @marinelayer

A post shared by Jamie Lee Curtis (@curtisleejamie) on Feb 16, 2018 at 6:55am PST

"Noć veštica" je horor film reditelja Džona Karpentera iz 1978. sa Donaldom Plezensom i Džejmi Li Kertis u glavnim ulogama. Film je prvi u serijalu filmova istog naslova. Radnja je smeštena u izmišljeni gradić Hadonfild u Ilinoisu na srednjem zapadu SAD. Na Noć veštica 1963. šestogodišnji Majkl Majers kuhinjskim nožem ubija svoju stariju sestru. Petnaest godina kasnije, Majers beži iz psihijatrijske bolnice, vraća se kući i počinje da prati tinejdžerku Lori Stroud i njene prijatelje. Majklov psihijatar dr Sem Lumis polazi u poteru za Majklom kako bi sprečio nova ubistva.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.