Izvor: S media, 14.Mar.2011, 16:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dženifer Eniston kao kantri pevačica!
Dženifer Aniston će u novom filmu igrati jednu od čalnica benda “The Goree Girls”, koji je bio popularan pre više od 60 godina, a zbog uloge će i zapevati.
- Veoma se radujem što sam deo te priče. Te devojke su u svoje vreme bile kao “Dixie Chicks” danas, izjavila je Dženifer Eniston prilikom promocije svog parfema u Meksiku.
Ešton Kučer: "Palio sam se na Džen Eniston!"
Ona je tom prilikom potvrdila da će igrati jednu od članica benda koji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je bio popularan tokom četrdesetih godina. Ovaj kantri sastav je bio poznat i po tome što su ga činile devojke koje su bile u zatvoru, a najavljeni film prati sudbinu osam devojaka.
Holivudske zvezde se žale na turiste!
Mnogi ovaj potez Anistonove komentarišu da će poput Gvinet Paltrou uskoro najaviti i snimanje kantri albuma.







