Izvor: S media, 24.Feb.2011, 03:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čarli Šin u "Prvoj ligi"
Holivudski glumac Čarli Šin igraće u četvrtom filmu iz serijala o bejzbolu "Prva liga".
Dejvid S. Vord, koji je režiser prva dva filma iz serijala, kaže da će Šin u novoj priči, koja će okupiti više glumaca iz prvobitne postave, igrati Rikija Vona, mentora jednog mladog igrača.
"Radnja se dešava 20 godina kasnije, a Čarlijev lik je izvan sveta bejzbola. Ali, tim želi da se vrati kao mentor mladom bacaču", dodao je on.
Vord je odbio da komentariše >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << medijske navode po kojima je lik mladog igrača zasnovan na njegovom vanbračnom sinu.
Čarli Šin: Užasno je dosadno kad sam trezan!
Prema novom scenariju, Vili Hejz (Vesli Snajps) i Pedro Serano (Denis Hejsbert) su treneri tima. U filmu će se pojaviti tri nova lika, kao predstavnici nove generacije igrača.
Vord je otkrio da će jednu od uloga u filmu igrati Korbin Bernsen, koji je bio u glumačkoj postavi u prva tri filma "Prva liga".
Prvi film iz serijala snimljen je 1989, drugi 1994, a treći 1998. Treći film režirao je Džon Voren. Šin je igrao u prva dva ostvarenja. Vord je napisao scenario za sva tri filma.












