3D muzičko putovanje

Izvor: NaDlanu.com, 10.Avg.2011, 18:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

3D muzičko putovanje

Jedan od najboljih svetskih orkestara vođen jednim od najboljih svetskih dirigenata povešće nas na prvo 3D koncertno putovanje u istoriji klasične muzike i bioskopa!

Berlinska filharmonija pod palicom glavnog dirigenta, Sajmona Retla, predstavlja Prvu simfoniju u D-duru Gustava Malera, kao i očaravajuće Simfonijske plesove Sergeja Rahmanjinova.Na početku filma gledaoci se nalaze u koncertnoj dvorani Berlinske filharmonije. Malerova Prva simfonija vodi publiku u veličanstveni svet >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << zvuka. Tokom izvođenja Malerove simfonije kamera ostaje u dvorani, omogućavajući gledaocima da se upoznaju sa novim doživljajem i nauče da uživaju u novom, 3D iskustvu.Nakon toga, scena se menja. Kamera se, praćena tonovima Rahmanjinovog dela, seli u Singapur i njegovu okolinu. U skladu sa plesnim tonovima i tempom ovog dela, pred gledaocima se smenjuju očaravajući prizori ovog modernog i egzotičnog grada, kao i prirode koja ga okružuje. Priče o stanovnicima Singapura i o životu grada zapravo su priče o svim stanovnicima planete i njihovim životima, ispričane uz savršeno muzičko izvođenje.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.