Vojvodina fest na Štrandu za vikend

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Sep.2012, 15:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina fest na Štrandu za vikend

NOVI SAD -

U subotu, osmog i u nedelju 09. septembra od 9 do 21 čas na Štrandu će biti održana manifestacija "Vojvodina fest", treći put pod ovim imenom. Organizatori su JKP "Gradsko zelenilo", Udruženje "Veliko kolo" iz Veternika i Pokret gorana Novog Sada, a manifestaciju su pomogli Gradska uprava za privredu i Sportski i poslovni centar "Vojvodina".

Reč je o manifestaciji koja promoviše "bogatstvo različitosti" - multikulturalnost i potencijale Vojvodine, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kaže se u sopštenju organizatora.

Zainteresovanu za mogu se prijaviti do petka 6. septembra u 15 časova telefonom na 021/4881-633 ili mejlom na marketing@zelenilo.com.

Ovogodišnji "Vojvodina fest" u subotu u 11 časova na centralnom platou Štranda otvoriće autor i voditelj najgledanije emisije RTV Vojvodina - "Petkazanje" Bora Otić.

U 12 časova će nastupiti višestruki pobednik Zlatne vojvođanske tamburice Milan Prunić uz pratnju Velikog tamburaškog orkestra Radio-televizije Vojvodine.

Medijski sponzori su Radio-televizija Vojvodine, Novosadska televizija i list "Pres".
Pogledaj vesti o: Fest

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.