Prvi Paradajz fest u Lebanu od petka do nedelje

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Jul.2021, 10:01

Prvi Paradajz fest u Lebanu od petka do nedelje

U Lebanu će po prvi put, od 30. jula do 1. avgusta biti održana manifestacija Paradajz fest, na kome će poljoprivrednici iz te opštine predstaviti svoje proizvode.

Manifestacija se organizuje pod pokroviteljstvom i u organizaciji opštine Lebane i Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave (MDULS).

Opština Lebane je prva po broju proizvedenog paradajza u Srbiji, a cilj ove manifestacije je, pre svega, promocija poljoprivrednih i turističkih potencijala, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kao i promocija Lebana, prenosi Jugpreš.

U lokalnoj samoupravi smatraju da će se tom manifestacijom privući potencijalni kupci i povezati sa lokalnim proizvođačima paradajza, kao i sa proizvođačima ostalih poljoprivrednih proizvoda koji se uzgajaju na teritoriji opštine Lebane.

Festival će biti izložbeno prodajnog karaktera, gde će moći sva jela i proizvodi da se degustiraju i kupe.

Takođe je planirano i takmičenje u više kategorija.

Na Paradajz festu nastupiće Haris Džinović, Amadeus bend, Dejan Petrović big bend i drugi.
Pogledaj vesti o: Fest

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.