PRVI BAJK-ROK FEST: Najbolji rokenrol iz bivše Jugoslavije

Izvor: Kurir, 31.Maj.2013, 08:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRVI BAJK-ROK FEST: Najbolji rokenrol iz bivše Jugoslavije

Manifestacija počela juče i trajaće do 2. juna na prostoru Donjeg Kalemegdana

Ljute mašine, zgodne devojke i fantastična svirka.

Prvi Bajk-rok festival, po ugledu na svetske manifestacije, počeo je juče i trajaće do 2. juna u Beogradu, na prostoru Donjeg Kalemegdana.

- Biće to pravi spektakl! Posetioci će svake večeri od 18 sati moći da uživaju uz legende kao što su Dado Topić, Toni Montano, Ju grupa, Piloti, Atomsko sklonište, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Gale Kerber, Galija i goste iznenađenja. Atmosferu će dodatno podgrejati izbor za mis Bajk-rok festa 31. maja. Jedan od najinteresantnijih događaja biće 1. juna, kada će učesnici na motorima prodefilovati ulicama grada do Avale i nazad.

Biće nam zadovoljstvo da ugostimo više od pet hiljada bajkera iz celog regiona, a očekujemo i oko sto hiljada posetilaca - kažu organizatori.Karte za ovu manifestaciju mogu se kupiti na svim prodajnim mestima Eventima, po ceni od 500, 1.000 i 1.500 dinara.

S Kurirom na svirku

Kurir čitaocima koji u devet časova pozovu broj 011/3240-551 poklanjamo 50 puta po dve ulaznice za prvi Bajk-rok fest.
Pogledaj vesti o: Fest

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.