FOTO: Vikend u Novom Sadu protekao u znaku plesa

Izvor: Radio 021, 21.Nov.2016, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Vikend u Novom Sadu protekao u znaku plesa

Šesti Dance fest, plesna manifestacija takmičarskog i revijalnog karaktera, održala se uz učešće mnoštva dece proteklog vikenda na Spensu.

Ova manifestacija okupila je kako decu-takmičare, tako i sve ljubitelje plesa, koreografe, trenere, ali roditelje i nastavnike koji podržavaju zdrav razvoj tela, toleranciju i multikulturalni karakter takmičenja otvorenog za zainteresovane širom sveta.

Osim takmičarskog >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dela, učesnici su prisustvovali vrednim edukativnim seminarima, prezentacijama klubova, a upoznali su se bolje sa Novim Sadom.

Pravo učešća imali su svi plesni studiji, škole, grupe ili pojedinci, bez obzira na to iz koje zemlje ili plesnog saveza dolaze.

Autor: 021.rs; Foto: Zoran Stanišin

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.