Izvor: Kurir, 22.Mar.2015, 11:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Evropa pohvalila ski fest na Kopaoniku
Pored takmičara iz Srbije, medalje u zimskim sportovima osvojili još i Turci, Rumuni, Bugari, Makedonci, Slovenci i Crnogorci
Više od 500 takmičara svih uzrasta iz sedam zemalja prethodna četiri dana nadmetalo se u više disciplina na tradicionalnom 23. Međunarodnom ski festu na Kopaoniku.
U nedelju je svečano zatvaranje velelepne sportske manifestacije i dodela najviših priznanja u organjizaciji asocijacije „Spor za sve“ Republike Srbije. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
- Podatak da je ovo bio 23. po redu ski fest dovoljno govori o kvalitetu manifestacije u organizaciji asocijacije „Sport za sve“, najmasovnije članice Sportskog saveza Srbije – izjavio je Aleksandar Šoštar, predsednik Sportskog saveza Srbije, koji je takođe pratio takmičenja na Kopaoniku.









