Izvor: Nezavisne Novine, 06.Mar.2015, 11:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bogat program »OK Festa«
Nacionalni park "Sutjeska" će i ove godine biti domaćin festivala za mlade "OK Fest", koji će se održati od 3. do 5. jula.
Nastupiće najpoznatija imena regionalne rok scene. Za nezaboravan provod u fantastičnom ambijentu NP "Sutjeska" pobrinuće se:
Osim dobre muzike, zabave i nezaboravnog druženja, svi posjetioci će biti u prilici da uživaju u sadržajima adrenalin, agora i umjetničke zone OK Festa. Rafting, planinarenje, upoznavanje sa neprocjenjivim prirodnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << blagom našeg najvećeg nacionalnog parka, panel diskusije sa interesantnim sagovornicima i gostima, filmske projekcije na otvorenom kroz nastavak saradnje sa "Operacijom kino" i "Sarajevo film festivalom" samo su dio bogatog programa ovogodišnjeg "OK Festa".
Pogledaj vesti o: Fest
Nastavak na Nezavisne Novine...









