Izvor: SEEcult.org, 18.Jan.2011, 13:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

A onda stanem i razmislim...

Beogradska grupa Dž!Dž! nastavlja promociju prvog albuma “A onda stanem i razmislim...”, koji je objavljen za “Neetiketu”, onlajn etiketu Manekena Bigza, sa koje se može i besplatno skinuti. Prvi od promotivnih koncerata biće održan 21. januara u klubu Fest u Zemunu, a gosti večeri biće bend Superkvartet Yeah!
Pogledaj vesti o: Fest

Nastavak na SEEcult.org...



Povezane vesti

Koncertna promocija albuma grupe Dž!Dž!

Izvor: Popboks, 18.Jan.2011

Beogradski bend Dž!DŽ! će u petak, 21. januara, u zemunskom klubu Fest, održati još jednu koncertnu promociju debi albuma A onda stanem i razmislim.. koji je objavila Neetiketa - online etiketa Manekena Bigza, na čijem sajtu se izdanje može i besplatno preuzeti.

Nastavak na Popboks...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEcult.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEcult.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.