Izvor: Blic, 20.Nov.2015, 00:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FBI: Nema pretnji terorističkim napadima u Americi
Američki zvaničnici ne raspolažu ni jednom kredibilnom pretnjom napada na američkom tlu sličnu napadima koji su se desili prošle sedmice u Parizu, saopštio je danas direktor Federalnog biroa za istrage Džejms Komej.
Komej je upozorio američke državljane da vode računa o potencijalnim opasnostima.
- Mi nismo upoznati da ovde postoji bilo kakva kredibilna pretnja koja bi mogla izazvati napad poput onog u Parizu, i ne vidimo da postoji ikakva veza uopšte između pariskih napadača i SAD - rekao je Komej prilikom razgovora o američkim antiterorističkim merama.
Pogledaj vesti o: FBI
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








