
Izvor: Blic, 07.Maj.2025, 12:00
RTS DOBIO ZABRANU OD EVROVIZIJE! Otkriveni PRVI DETALJI iz Švajcarske nakon dolaska našeg predstavnika
U Bazelu su u toku prve probe za Evroviziju 2025, a srpski predstavnik Princ od Vranje konačno je izašao na binu sa potpuno izmenjenim nastupom za pesmu Mila.
Pogledaj vesti o: Evrovizija 2015, Vranje
Povezane vesti
(FOTO) OBJAVLJENE SLIKE SA PRVE PROBE NAKON ŠTO JE RTS DOBIO ZABRANU Princ od Vranje na sceni Evrovizije sa igračima, u crvenom kombinezonu
Izvor: Blic, 07.Maj.2025
Princ od Vranje je otputovao u Bazel gde se ove godine održava Evrovizija, a nakon što je RTS-u zabranjeno da snima prvu probu, osvanule su fotografije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.