‘Moje 3′ otputovale u Malmo

Izvor: Tracara.com, 01.Maj.2013, 22:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

‘Moje 3′ otputovale u Malmo

Moje tri 5. maja putuju u glavni grad Švedske, gde će 14. maja predstavljati Srbiju na prvoj polufinalnoj večeri Evrovizije.Na oproštajnoj konferenciji za novinare, Mirna Radulović, Sara Jovanović i Nevena Božović otkrile su da im je trenutni cilj da uđu u finale, ali i da se što bolje predstave publici.“Ulazak u finale takmičenja bio bi najveći uspeh za početak, da zemlju predstavimo na pravi način i da svi budu ponosni na nas tih tri minuta kada budemo na sceni,” otkrila je Nevena, dok je Sara dodala da će njihov nastup biti potpuno drugačijeg od onog kojim su se predstavili, te da su vredno radili na glumi.P.Ž./Tračara Foto: Telegraf
Pogledaj vesti o: Evrovizija 2015

Nastavak na Tracara.com...



Povezane vesti

Novinari bojkotovali "Moje tri"

Izvor: Vesti-online.com, 02.Maj.2013, 15:29

Srpske predstavnice na ovogodišnjem Evrosongu - Mirna Radulović, Sara Jovanović i Nevena Božović, okupljene u grupu Moje tri već su spakovale kofere i s nestrpljenjem čekaju nedelju 5. maj kada će otputovati u Malme. ..Spremne za Malme - Moje 3.. ..Umesto na porodičnom vaskršnjem ručku one...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tracara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tracara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.