
Izvor: Danas, 16.Maj.2025, 12:07
Kalas izjavila u Tirani da je pričala sa Vučićem i Osmani kako da se nastave pregovori Srbije i Kosova
Visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas izjavila je danas u Tirani da će se naredne nedelje razgovarati o tome kako da se pristupi dijalogu Beograda i Prištine.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Povezane vesti
Kalas u Tirani: Očekujem normalizaciju odnosa Srbije i Kosova
Izvor: NoviMagazin.rs, 16.Maj.2025, 13:09
Šefica evropske diplomatije Kaja Kalas rekla je danas u Tirani na samitu Evropske političke zajednice da očekuje normalizaciju odnosa Srbije i Kosova.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.