Izvor: Kurir, 07.Dec.2011, 08:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
IVANA SELAKOV SA ACOM U ARENI
Sve je spremno. Aca Lukas i Ivana Selakov otpevali su pesmu „Daleko si“, koju će promovisati na novogodišnjoj žurki u Beogradskoj areni, na kojoj će folker biti domaćin, a plavokosa pevačica specijalna gošća.
Sve je spremno.
Aca Lukas i Ivana Selakov otpevali su pesmu „Daleko si“, koju će promovisati na novogodišnjoj žurki u Beogradskoj areni, na kojoj će folker biti domaćin, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << a plavokosa pevačica specijalna gošća.
Ivana ne krije da je srećna zbog toga i naglašava da je oduvek želela da snimi duet s Lukasom.
- Na novom albumu htela sam da izbegnem duete jer pesma „Ako je do mene“ još uvek traje, ali Acu privatno volim i rekla sam: Ako treba da imam duet, neka bude s njim! - kazala je Ivana i potvrdila našu informaciju da će publika njihovu pesmu prvi put čuti u novogodišnjoj noći:
- Kad je Aca predložio da dođem s bendom, odmah sam pristala!
(Z. M.)
Pogledaj vesti o: Nova godina
Ivana Selakov sa Acom u Areni
Izvor: S media, 07.Dec.2011
Pevačica Ivana Selakov biće specijalna gošća na Lukasovom koncertu za Novu godinu i tada će promovisati njihov duet "Daleko si".
Ivana Selakov u duetu sa Acom Lukasom
Izvor: Story, 07.Dec.2011
Pevačica Ivana Selakov za Story.rs otkriva detalje svoje saradnje sa folk pevačem Acom Lukasom s kojim će uskoro snimiti duetsku pesmu Daleko si.




