Svadba u Americi: Željko Samardžić udaje ćerku?

Izvor: Scandal.rs, 26.Nov.2016, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svadba u Americi: Željko Samardžić udaje ćerku?

Minja Samardžić, ćerka Željka Samardžića, i njen dečko Igor Garnier uskoro putuju u Ameriku, gde bi trebalo da se venčaju.

Mlada pevačica i poznati di – džej već šest godina su u vezi i još ranije su planirali da ozvaniče svoju ljubav, ali pošto su bili sigurni da će se preseliti u obećanu zemlju, rešili su da sačekaju sa bračanim zavetom.

Kako Kurir saznaje, a prenosi alo.rs, >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << Minja i Igor putuju u drugoj polovini decmebra, a nameravaju da u Americi nastave muzičku karijeru, dok će venčanje najverovatnije biti početkom sledeće godine.

“Tačno je da putujemo u Ameriku, a što se tiče vaših saznanja o venčanju, bićete obavešteni kad do toga dođe”, kratko je za ovaj list izjavio budući zet Željka Samardžića.

Željko Samardžić kaže da svojoj mezimici daje punu podršku u svemu što odluči da uradi.

“Ukoliko Minja odluči da karijeru gradi u Americi, ja ću joj biti podrška. Razgovarali smo nešto na tu temu, ali još ništa nije definitivno”, rekao je Samardžić.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.