Pijani deda u šou Džeja Lenoa

Izvor: Blic, 12.Maj.2009, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pijani deda u šou Džeja Lenoa

Snimak pijanog dede i policajaca, načinjen u unutrašnjosti Srbije, koji već neko vreme kruži internetom stigao je i u popularnu američku emisiju „Jay Leno show”. Poznati voditelj prikazao je ovaj video snimak iz Srbije u kolažu sličnih urnebesnih snimaka nastalih širom sveta.

Na komičnom snimku, koji je televizijski voditelj najavio da stiže iz Istočne Evrope, vidi se kako policajac pijanom starcu daje da duva u alkometar objašnjavajuću mu da duboko udahne >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i naduva aparat za merenje nivoa alkohola u organizmu. Deda, koji je toliko pijan da jedva može da stoji na nogama, misleći da mu ovaj daje neku flašu počinje da nateže, a kada je shvatio da unutra nema alkohola, iznervirao se i sa nekoliko psovki napao policajce što ga zezaju. U neverici, policajac uzima alkometar od dede i počinje da se smeje, držeći se za stomak. Publika se složila da je ovo bio jedan od najsmešnijih snimaka u čitavom šou.
Pogledaj vesti o: Dzej

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.