Ej-Em pronađen mrtav

Izvor: S media, 29.Avg.2009, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ej-Em pronađen mrtav

Američki di-džej Ej-Em, koji je postao slavan zahvaljujući vezama sa poznatim ženama i glamuroznom načinu života, pronađen je u petak mrtav u njegovom stanu u Njujorku.

Uzrok smrti poznatog di-džeja, čije je pravo ime bilo Adam Goldstajn, nije poznat, a izvori u policiji navode da su u njegovom stanu pronađeni različiti lekovi. Policija nije pronašla dokaze o umešanosti druge osobe u Goldstajnovu smrt. Di-Džej >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Ej-Em je otvoreno govorio o ranijoj zavisnosti od krek kokaina, ekstazija i drugih droga. Tvrdio je da se godinama ne drogira.

Umro je godinu dana nakon što je preživeo avionsku nesreću u Južnoj Karolini u kojoj su četiri osobe poginule. Nesreću je preživeo i njegov prijatelj, rok muzičar iz pop pank benda "Blink-182" Trevis Barker. Goldstajn je nastupao na najekskluzivnijim zabavama u Holivudu i imao je brojne obožavaoce. Bio je poznat i po vezama sa zvezdom rijaliti televiziji Nikol Riči i glumicom i pevačicom Mendi Mur.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.