Defo: Ovo mi je najslađi het-trik u karijeri

Izvor: Blic, 04.Sep.2010, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Defo: Ovo mi je najslađi het-trik u karijeri

Napadač Engleske Džermejn Defo oduševljen je postignutim het-trikom u kvalifikacionom meču za Evropsko prvenstvo protiv Bugarske koji je okončan rezultatom 4:0.

Defo je otkrio da mu je pre meča legendarni napadač Arsenala Jan Rajt predvideo tri postignuta pogotka.

"Pričao sam sa Janom pre utakmice i rekao mi je 'smeši ti se het-trik'. Posle duela poslao mi je sms 'bio si sjajan Džej-Di, svaka čast'. Ne mogu da vam opišem kakav je osećaj postići het-trik >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za nacionalni tim. Ipak, sve ovo ima posebnu težinu jer mi je na tribinama bila cela familija. Ovo je najslađi het-trik u mojoj karijeri", rekao je Defo koji je ove nedelje imao zakazanu operaciju lista, koja je ipak otkazana.

"Mislio sam da je operacija neizbežna, ali sam radio veoma naporno i bolovi su potpuno nestali", rekao je Defo.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.