Izvor: B92, 13.Jul.2010, 12:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Čarobnjakov šegrt" 14. jula
Film "Čarobnjakov šegrt" reditelja Džona Turtiltoba, u produkciji kompanije "Volt Dizni", biće premijerno prikazan 14. jula u bioskopu Kolosej.
Tvorci franšize "Nacionalno blago" ovoga puta kreairali su avanturu o čarobnjaku i njegovom bespomoćnom šegrtu, koji se našao usred borbe između dobra i zla.
Prema sinopsisu, Baltazat Blejk, koga igra Nikolas Kejdž, odličan je čarobnjak u savremenom Menhetnu koji pokušava da odbrani grad od svog iskonskog neprijatelja, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Maksima Horvata (Alfred Molina).
Baltazaru je za tu borbu potrebna pomoć i on regrutuje Dejva Statlera (Džej Barukel), naizgled prosečnog momka.
Čarobnjak daje svom nevoljnom učeniku ubrzan kurs iz umetnosti i nauke o magiji i zajedno ovi neverovatni partneri će pokušati da zaustave sile zla.
U glumačkoj ekipi su još Tereza Palmer, Monika Beluči, Tobi Kebel i Omar Benson Miler.
Film će od 15. jula biti na redovnom repertoaru bioskopa Kolosej, Ster sinemas i Roda.
B92 i Taramount film vam poklanjaju po 2 ulaznice za premijeru filma "Čarobnjakov šegrt 14. jula u 20.00 sati.
Prijavite se na karte@b92.net, ostavite ime, prezime, kontakt telefon i u subjektu poruke obavezno upišite "Čarobnjakov šegrt".
Pogledaj vesti o: Dzej









