Boško: Ne kreiram za Dejvida Getu!

Izvor: S media, 25.Okt.2011, 18:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boško: Ne kreiram za Dejvida Getu!

Maneken i TV voditelj Boško Jakovljević kaže za S media portal da neće kreirati za poznatog DJ Dejvida Getu i da je to bila samo "divna pretpostavka" medija.

Tačno je da je kao jedan od dizajnera muškog modnog brenda "Martini Vesto", nedavno dobio ponudu da dizajnira odevnu liniju za jednog di-džeja, ali kako nam je rekao nije u pitanju Dejvid Geta, već osoba iz naših krajeva koja tek treba da se dokaže u svetu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << muzike.

- Ne kreiram za Getu i ne znam odakle im ta informacija? To bi bilo divno, ali mislim da je još rano za Getu, možda jednog dana. U pitanju je neko ko nije toliko poznat i to je samo dogovaranje saradnje u vezi sa kreiranjem stajlinga za jednog domaćeg DJ-a, međutim, još nismo utvrdili sve detalje, kaže Boško Jakovljević za S media portal.

Boško kreira za Dejvida Getu

Nikolina: Imala sam modne kikseve

Kaja: Nataša laže! (FOTO)

Pogledajte i koja je to Beograđanka miljenica Diora i Kelvina Klajna.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.