Izvor: Blic, 04.Nov.2010, 01:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Završen „Fashion Selection”
U svečanoj sali Doma vojske priređena je svečana dodela modnih „Oskara“ za najbolje na proteklom 17. „Jacobs Fashion Selection“. Nagrađeno je čak 12 učesnika, a specijalna nagrada “Blic Zoom on Fashion”, po glasovima čitalaca dnevnog lista, pripala je dizajnerki Suzani Perić.
Umesto Perićeve, koja je bila opravdano odsutna, nagradu je primila njena saradnica u modnom studiju Danijela Bojić. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Za dobro raspoloženje ljubitelja mode, koji su uz koktel pratili svečanost, pobrinuo se voditelj televizije B92 Miloš Milovanović.
Direktor modne agencije „Select" Nebojša Grnčarski pozdravio je sve goste i posebno se zahvalio novinarskim ekipama koji su dve nedelje redovno izveštavale o revijama.
Dušan Petrov dobio je priznanje kao najbolji maneken
Za najboljeg dizajnera proglašen je Nenad Sekirarski koji je sve oduševio svojom novom kolekcijom večernjih haljina koje je predstavio u okviru revije „Čista desetka".
Statue i priznanja za najuspešnijeg manekena i manekenku pripale su Ani Mirković i Dušanu Petrovu. Pevačica Aleksandra Perović i učesnica rialitija „Survivor" primila je nagradu za najbolje stilizovanu poznatu ličnost. Priznanje za najbolju kolekciju otišlo je modnoj kući „Afrodite Mode Collection".
Svi nagrađeni kreatori i manekeni
Kategorije Nagrađeni
Najbolji vizuelni identitet modne revijeScotch&Soda
Najbolja brend kolekcija Mango
Najbolja dizajnerska kolekcijaNenad Sekirarski
Najbolji stajling modne revijeModno veče u „Ušću"
Najbolji mladi dizajnerMirjana Ničević
Novo liceMiloš Mićović
Best Beauty Face Jefimija Jokić
Najperspektivniji modni fotografDijana Tolicki









