Izvor: BanjalukaLive.com, 10.Jun.2012, 15:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) Mesi het-trikom savladao Brazilce

Fudbaleri Argentine pobijedili su u Nju Džersiju, SAD, Brazil sa 4:3 u prijateljskoj utakmici, a do trijumfa su došli poslije het-trika Lionela Mesija. Brazil je igrao u podmlađenom sastavu, spremajući se za Olimpijske igre, a poveo je preko Romula u 23. minutu. Mesi je sa dva gola, u 31. i 34. minutu, donio preokret, poslije sjajnih prodora. Oskar je izjednačio u 56, a Hulk je u 72. minutu doveo Brazil u vođstvo. Argentina je izjednačila tri minuta kasnije preko Frederika Fernandesa, da bi Mesi u 85. minutu konačno postigao još jedan gol za pobjedu. Obje ekipe utakmicu su završile
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.