Ema Tompson piše novu priču za decu

Izvor: B92, 16.Sep.2011, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ema Tompson piše novu priču za decu

Glumica i oskarovka Ema Tompson napisaće novu priču za decu o Petru Zecu koja će biti objavljena u septembru iduće godine

Izdavačka kuća "Pingvin" saopštila je da će se knjiga zvati „The Further Tale of Peter Rabbit (Još jedna priča o Petru Zecu)" i da će biti smeštena u Škotsku koju je autorka priča o čuvenom zecu, Beatriks Poter, posetila kao dete.

Ema Tompson već izvesno vreme radi na nekoliko projekata za decu, uključujući i filmsku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << adaptaciju priča o sestri Matildi Kristijane Brand pod nazivom „Nani Mekfi".

Ema Tompson dobila je Oskara za ulogu u filmu "Hauardov kraj" i Oskara za najbolji adaptirani scenario za film „Razum i osećajnost" rađen po romanu Džejn Ostin.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.