Izvor: S media, 16.Mar.2011, 13:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džeki Čen iz Sautemptona VIDEO
Na utakmici engleske treće lige, između Sautemptona i Bornmuta, fudbaler "svetaca", Oskar Gobern, umalo nije teško povredio rivala neopreznim startom.
Žuninjo u 40-toj pogađa sa 40 metara VIDEO
Pogledajte gol sa 70 metara iz Bundeslige VIDEO
Gatuzo plesao sa sudijom, Ibra bacao frizbi VIDEO
U pokušaju da se domogne lopte u kontranapadu, Gobern je skočio i sa dve noge u vazduhu startovao na jednog odbrambenog igrača Bornmuta, koji je srećom ostao nepovređen.
Pravi kung-fu je prošao bez posledica, a kako je izgledao, pogledajte.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











